Retro Bike Fest

Zapraszamy Was na kolejną edycję Retro Downhill Fest

W ostatni weekend wakacji 28-30.08 planujemy odpalić Retro Downhill Fest vol.2

Jako, że w zeszłym roku było trochę ciasno z czasem, w tym roku impreza potrwa trzy dni.

Podobnie jak w zeszłym roku, głównym wydarzeniem będzie downhill, ale oczywiście rozegramy też dual slalom. Dodatkowo będziecie mieli okazję pościgać się w 4X, spróbować pobić rekord skoku w dal, a przede wszystkim poczilować ze znajomymi w piknikowej atmosferze!

Imprezę chciałbym dedykować człowiekowi, który na scenie downhillowej był praktycznie od samego jej początku w Polsce - Przemkowi Stachyrze. Przemek z zeszłym roku odszedł z tego świata po przegranej walce z rakiem. Był prze gościem. Na pewno wszyscy pamiętacie pasiaste outfity teamu The Old Pricks - którego Przemo był założycielem. Mam nadzieję, że team Old Pricksów stawi się w komplecie!

Plan gry jest następujący:

PIĄTEK
- trening DH
- trening 4x
- trening dual
- giełda
- dual slalom
- Long Jump Contest

SOBOTA
- trening DH
- trening 4x
- zawody 4x
- konkurs niespodzianka

NIEDZIELA
- zawody DH
- dekoracja zwycięzców

Imprezę poprowadzą legendarni konferansjerzy:
Matusz "Rudy" Kubiak
Paweł "Pawelec" Niemira
Krzysztof "Bodzio" Podolak

Dla osób nie posiadających rowerów 26, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie kategoria "OPEN"

Organizator zastrzega sobie prawo do obsuwy i nie trzymania się harmonogramu!

Wpisowe 200zł obejmuje:
- startowe we wszystkich konkurencjach
- pamiątkowy numer 
- T-shirt Retro Downhill Fest
- kemping na terenie ośrodka Nowa Osada
- inne

 

 

 

 

 

 

ZAPISZ SIĘ






Wybierz rozmiar t-shirta:
SMLXL


Będzie grubo! Nie może Was zabraknąć!

 

 

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku!