Zapraszamy Was na kolejną edycję Retro Downhill Fest
W ostatni weekend wakacji 28-30.08 planujemy odpalić Retro Downhill Fest vol.2
Jako, że w zeszłym roku było trochę ciasno z czasem, w tym roku impreza potrwa trzy dni.
Podobnie jak w zeszłym roku, głównym wydarzeniem będzie downhill, ale oczywiście rozegramy też dual slalom. Dodatkowo będziecie mieli okazję pościgać się w 4X, spróbować pobić rekord skoku w dal, a przede wszystkim poczilować ze znajomymi w piknikowej atmosferze!
Imprezę chciałbym dedykować człowiekowi, który na scenie downhillowej był praktycznie od samego jej początku w Polsce - Przemkowi Stachyrze. Przemek z zeszłym roku odszedł z tego świata po przegranej walce z rakiem. Był prze gościem. Na pewno wszyscy pamiętacie pasiaste outfity teamu The Old Pricks - którego Przemo był założycielem. Mam nadzieję, że team Old Pricksów stawi się w komplecie!
Plan gry jest następujący:
PIĄTEK
- trening DH
- trening 4x
- trening dual
- giełda
- dual slalom
- Long Jump Contest
SOBOTA
- trening DH
- trening 4x
- zawody 4x
- konkurs niespodzianka
NIEDZIELA
- zawody DH
- dekoracja zwycięzców
Imprezę poprowadzą legendarni konferansjerzy:
Matusz "Rudy" Kubiak
Paweł "Pawelec" Niemira
Krzysztof "Bodzio" Podolak
Dla osób nie posiadających rowerów 26, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie kategoria "OPEN"
Organizator zastrzega sobie prawo do obsuwy i nie trzymania się harmonogramu!
Wpisowe 200zł obejmuje:
- startowe we wszystkich konkurencjach
- pamiątkowy numer
- T-shirt Retro Downhill Fest
- kemping na terenie ośrodka Nowa Osada
- inne
ZAPISZ SIĘ
Będzie grubo! Nie może Was zabraknąć!
A tak bawiliśmy się w zeszłym roku!













