Partnerzy

Tu znajdziesz listę firm, które nas wspierają i z którymi współpracujemy. Uczestnicząc w naszych obozach możesz uzyskać zniżkę na zakupy ich produktów w sklepach internetowych lub nabyć je po prostu u nas na obozie w atrakcyjnej cenie dostępnej tylko dla naszych obozowiczów!   

NS BIKES to nasz główny partner, który wspiera nas sprzętowo. Na obozach jeździmy na rowerach Fuzz 1 i Snabb E1.
Każdy obozowicz Totalbikes w sezonie 2015 otrzyma bon rabatowy z kodem uprawniającym do 20% zniżki na wszystkie produkty marki NS Bikes i Octane One. Dodatkowo uzyskacie zniżkę 15% na produkty innych marek w ofercie dystrybutora NS Bikes - firmie 7anna (Creme, Hope, Green Oil, Crank Brothers, Leatt, Spank, WTP, Kind Shock, Salt, Fuse) oraz 10% na rowery Mondraker.

 

 

DrukowanieROCDAY to polska marka odzieżowa produkująca najwyższej jakości ubrania dla rowerzystów. Nasze ulubione ciuchy z ich kolekcji to shorty ROC , bluza WOOD i rękawiczki FLOW . Na obozach będziecie mogli przymierzyć i nabyć na miejscu produkty Rocday w atrakcyjnej cenie tylko dla obozowiczów Totalbikes!


 

 

argon-logo-totalbikes1ARGON COMPONENTS to firma produkująca zębatki narrow wide. Nasze rowery wyposażone są w dwa modele zębatek: Avalanche - do ciężkich zastosowań takich jak downhill/freeride oraz Transalp Pro - przeznaczeniem której jest Enduro/All Mountain. Jeśli chcecie zapomnieć o problemie spadającego łańcucha - to nie ma łatwiejszego sposobu - nawet w downhillu taka zębatka doskonale się sprawdzi bez użycia napinacza!
Zębatki można nabyć na obozach i szkoleniach weekendowych w promocyjnej cenie dostępnej tylko dla uczestników!