Partnerzy

Tu znajdziesz listę firm, które nas wspierają i z którymi współpracujemy. Uczestnicząc w naszych obozach możesz uzyskać zniżkę na zakupy ich produktów w sklepach internetowych lub nabyć je po prostu u nas na obozie w atrakcyjnej cenie dostępnej tylko dla naszych obozowiczów!   

NS BIKES to firma, która od wielu lat wspiera nas sprzętowo. Na obozach dostępny jest rower  Fuzz 1 i . Jeśli jesteś zainteresowany zakupem roweru od NS Bikes lub innego produktu z oferty firmy 7anna, skontaktuj się z nami.

 

 

 

DrukowanieROCDAY to polska marka odzieżowa produkująca najwyższej jakości ubrania dla rowerzystów. Nasze ulubione ciuchy z ich kolekcji to shorty ROC , bluza WOOD i rękawiczki FLOW . Na obozach można przymierzyć i nabyć na miejscu produkty Rocday w atrakcyjnej cenie tylko dla obozowiczów Totalbikes!


 

 

argon-logo-totalbikes1ARGON COMPONENTS to firma produkująca zębatki narrow wide. Nasze rowery wyposażone są w dwa modele zębatek: Avalanche - do ciężkich zastosowań takich jak downhill/freeride oraz Transalp Pro - przeznaczeniem której jest Enduro/All Mountain. Jeśli chcecie zapomnieć o problemie spadającego łańcucha - to nie ma łatwiejszego sposobu - nawet w downhillu taka zębatka doskonale się sprawdzi bez użycia napinacza!
Zębatki można nabyć na obozach i szkoleniach weekendowych w promocyjnej cenie dostępnej tylko dla uczestników!